AUTOSERVIS - DIAGNOSTIKA

VŠECHNY ZNAČKY AUTOMOBILŮ

Co je diagnostika vozidla?

Z důvodu technického vývoje motorových vozidel s rostoucím počtem instalovaných elektronických zařízení, která nám napomáhají k lepšímu a komfortnějšímu způsobu užívání automobilů, došlo k nutnému zavedení řídících jednotek, které mají za úkol během provozu automobilu poskytovat potřebné údaje k jednotlivým zařízením a zároveň monitorovat jejich činnost a sbírat informace. Aby bylo možné získána data vyhodnotit, provést úpravy nebo změnit nastavení, začaly se vyrábět diagnostická zařízení propojená s řídící jednotkou v automobilu pro zjednodušení servisních operací. Dnešní řídící jednotky moderních automobilů mají v paměti více než 100 mil. řádků programového kódu. Takže moderní diagnostikou se prověřují stovky operací, na základě kterých se identifikují závady,  sestavuje servisní plán, pracovní úkony a předběžný rozpočet na opravu. Tímto způsobem se dosahuje obrovské úspory času a peněz ve prospěch majitelů automobilů.

Kdy se diagnostika používá?

Převážně tehdy, když máme pocit, že něco nefunguje, nebo se na displeji zobrazí výstražná nebo upozorňující kontrolka nějaké závady. Dále pak po každé opravě, kdy se vymažou chybové hlášky a nastaví se další servisní interval. Diagnostika ale neslouží jen k vyhledání závad ve chvíli, kdy něco již není v pořádku, ale k pravidelné kontrole stavu vozidla! Proto doporučujeme kontrolu diagnostikou provést alespoň jednou ročně pro zjištění skutečného stavu automobilu. U nás tuto službu poskytujeme z d a r m a, takže vřele doporučujeme toho využít.

Jak dlouho trvá diagnosticky proces?

Provedení diagnostiky vozidla není časově nijak náročná činnost, takže se provádí na počkání. Klient od nás obdrží po provedené kontrole protokol o stavu vozidla a zároveň vysvětlující informace od servisního technika, zdali je nutná nějaká oprava a jak časově i finančně by byla  náročná.

Jaké informace diagnostika poskytuje?

Informace z diagnostiky:

- stav bezpečnostních systému ( veškeré motorové, ABS, EDS, ESP, ASR, airbag, atd. )

- stav uživatelských systému ( el. okna a sedadla, klimatizace, atd.)

- chybové hlášky upozorňující na závady

Jakou diagnostiku používáme?

TEXA Navigator TXT

Nejlepší řešení pro komunikaci s řídícími jednotkami osobních, lehkých užitkových,  nákladních vozidel,  návěsů, přívěsů, autobusů, zemědělských strojů a motocyklů.

Bližší informace na: http://www.getauto.cz

Jaká je cena?

Samostatná diagnostika závad (načtení) ..........  300,-Kč vč. DPH.

K O N T A K T N Í   F O R M U L Á Ř

Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

Formulář byl přijat.

Kontaktní místa:

OPAVA

NOVÝ JIČÍN

BRUNTÁL

844 999 999

info@autosklo.com

www.autosklo.com

AUTOSKLO-SLEZSKÁ s.r.o., Poděbradova 3208/98, Ostrava 702 00, Copyright 2014

OSTRAVA

FRÝDEK-MÍSTEK

HAVÍŘOV

VAL. MEZIŘÍČÍ