LOKÁTORY

ONLINE SLEDOVÁNÍ  VOZIDEL /  ELEKTRONICKÁ KNIHA JÍZD

Co je to lokátor?

Lokátory jsou jednotky umístěné na bezpečném místě ve vozidle, které poskytují informace o pohybu vozidla a to v reálném čase. Tyto informace jsou přenášený do systém, v které můžete prostřednictvím uživatelské aplikace sledovat jak on-line pohyb, tak i prohlížet historii, doplňovat další potřebné údaje k vyhodnocení efektivity provozu atd.  Jednotka má malý rozměr, takže je snadno umístitelná kdekoliv ve vozidle. Především se preferují místa nepříliš lehce dostupná kvůli zabezpečení.  Lokátor totiž zároveň slouží jako bezpečnostní prvek ve vozidle, takže v případě odcizení vozidla je možné vozidlo vystopovat. Navíc je možné systém nastavit i s blokací motoru.

Jak dlouho trvá montáž?

Jednotka se montuje cca 2 hodiny a nejedná se o žádný "hrubý" zásah do vozidla. Nepředstavuje ani žádné nebezpeční pro ostatní zařízení ve vozidle, tedy neomezuje žádnou funkčnost např.  navigace,  handsfree atd.  Montáže provádíme v našich provozovnách i u klienta. V případě montáže u klienta je nutné mít k tomu vhodný prostor. Namontovaná jednotka je ihned aktivní, takže odpadá další práce ohledně registrace či aktivace.  Přístup do systému klientovi předáváme ihned po instalaci včetně zaškolení. Systém je plně v českém jazyce, ale podporuje i další.

Jaké informace budu v systému mít?

Co se týče uživatelského programu, tak si klient může vybrat zdali bude preferovat  mobil ,

tablet, nebo počítač.  Není nutná žádná instalace a vše je možné sledovat v internetovém prohlížeči. Pro komfortnější způsob je navíc zdarma ke stažení do mobilu či tabletu přímo určená aplikace pro systémy Android i Apple.  Aplikace jsou optimalizované pro danou platformu, takže to může být pro některé klienty vhodnější.

 

Systém nabízí:

- přehledné sledování vozidel on-line

- zpětná kontrola a vyhodnocení jízdy včetně vyobrazení tras

- vkládání informací o tankování a následné statistiky

- evidence vozidel, kontrola STK a pravidelné prohlídky

- evidence řidičů, přidělení vozidel a oprávnění

Kolik to stojí a zdali se uzavírá nějaká smlouva?

Výhodou tohoto systému je, že se neuzavírá žádná smlouva. Klient se tedy nemusí obávat  nevýhodných podmínek a složitě řešit například ukončení.  Platí se jednorázově pořízení lokátoru  včetně instalace a předplácí se doba provozu.  Instalované zařízení se stává majetkem klienta a je možné ho v budoucnu přeinstalovat do dalšího vozidla.

 

Cena lokátorů a instalace včetně zprovoznění se pohybuje podle typu od 4900,-Kč do 7.500,-Kč bez DPH, předplatné na určité období, nejčastěji na půlroku nebo rok, je podle zvoleného tarifu, tedy od 159,-Kč až po 350,-Kč bez DPH měsíčně.  Pokud po uplynutí předplacené doby klient předplatné neobnoví, nic se neděje a může tak učinit kdykoliv. To je výhodné například když klient ví, že vozidlo nebude nějakou dobu v provozu, nebo nepožaduje po nějakou dobu monitorování.

Jaké jsou typy lokátorů?

FleetLock BS:

Palubní jednotka FleetLock, GPS anténa interní, napájecí a datový svazek, prvotní konfigurace jednotky, aktivace a zavedení vozidla do systému.

 

FleetLock G3:

Palubní jednotka FleetLock, GPS anténa externí, napájecí a datový svazek, prvotní konfigurace jednotky, aktivace a zavedení vozidla do systému.

 

FleetLock Plus:

Palubní jednotka FleetLock plus se záložním akumulátorem, GPS anténa, napájecí a datový svazek, prvotní konfigurace jednotky, aktivace a zavedení vozidla do systému.

Kde si mohu lokátor nechat nainstalovat?

Ve všech našich pobočkách, které jsou uvedené  v kontaktech.  Vřele doporučujeme zavolat nebo se osobně dostavit na některou z našich poboček a projednat požadavky.  Systém může sloužit velmi dobře jak jednotlivci, tak i velké firmě. Takže doporučujeme prvně projednat, co se od systému očekává. Každopádně se poskytuje  po celou dobu používání zdarma technická podpora jak z naší strany, tak i od českého výrobce a správce.  Osobně systém používáme na firemních vozidlech a funguje velice dobře, takže ho rádi představíme a nabídneme i dalším zájemcům.

K O N T A K T N Í   F O R M U L Á Ř

Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

Formulář byl přijat.

Kontaktní místa:

OSTRAVA

OPAVA

FRÝDEK-MÍSTEK

NOVÝ JIČÍN

HAVÍŘOV

BRUNTÁL

VAL. MEZIŘÍČÍ

844 999 999

info@autosklo.com

www.autosklo.com

AUTOSKLO-SLEZSKÁ s.r.o., Poděbradova 3208/98, Ostrava 702 00, Copyright 2014