RYCHLÁ OPRAVA PRASKLIN

OPRAVA ČELNÍCH AUTOSKEL BEZ VÝMĚNY A NA POČKÁNÍ

Chcete sklo opravit a nechcete ho měnit?

V tom případě Vám můžeme nabídnout opravu systémem GLASS REPAIR, který odstraní optické i pevnostní vady. Po provedení opravy Vám bude navíc vydána atestační kartička o provedení opravy, která je platná pro STK, Policii, pojišťovny atd. Oprava je velice rychlá a především levná. Lze opravovat bodová poškození "oka" nebo "pavouky" do průměru 4 cm (garance výrobce 3 cm), nebo podélné praskliny až do délky 7 cm (garance výrobce 6 cm). Celá procedura včetně tvrdnutí lepidla běžně trvat jen 20 minut.

Opravy prasklin hradí pojišťovny !

Jak se provádí oprava?

Oprava se provádí přímo na skle z vnější strany, takže není nutné sklo demontovat. Nejprve se odvrtá a odbrousí poškozená část, tak aby v místě poškození nezůstaly žádné nečistoty. Následně se pomocí podtlakové pumpy nanese roztok, který se podtlakem dostane do všech míst prasklinky, především do jednotlivých paprsků skla (nejčastěji u čoček), aby se poškození kompletně roztokem zaplnilo.. Poté se pomocí UV lampy nechá takto aplikovaný roztok po dobu 20 minut vytvrdit. Následně se provede zaříznutí přebytečných částí lepidla a místo se začistí. Po opravě v místě praskliny nezůstává žádné viditelné poškození, nebo jen velice málo viditelná tečka.

Co je nutné vědět?

Aby bylo možné dosáhnout co nejlepšího efektu, kvalitního zacelení, je nutné vozidlo s takto poškozeným sklem přistavit co nejdříve. Pokud je poškození již delší dobu vystavováno povětrnostním podmínkám, především těm nepříznivým, bude zacelení nepříliš kvalitní a může časem dojít k obnovení poškození. Dále je nutné upozornit na skutečnost, že opravy se mohou provádět jen místě skla mimo výhled řidiče, což je místo před řidičem. U každého vozidla je dle technických norem jinak definované. Laicky se dá ale říci, že se jedná o místo, které zabírá při pohybu levý (u řidiče) stěrač. Důvodem je skutečnost, že by mohlo docházet k lomu světla protijedoucích vozidel a k nechtěnému zrcadlovému efektu.

Jaká je cena?

Za scelení praskliny se cena pohybuje od  600,-Kč do 1500,-Kč. Přesná cena se stanovuje při prohlídce. Protože čelní sklo se skládá ze dvou a bezpečnostní fólie uprostřed, je nutné posoudit hloubku a rozsah (velikost) poškození.  Došlo-li k poškození i vnitřního skla a tím i folie, není oprava možná. Dále se posuzuje stáří a tím i znečištění, pro stanovení správného technologického postupu, aby byla zajištěná kvalita a sklo se skutečně opravilo.

Pro naše klienty nabízíme cenové zvýhodnění oprav. Nemusí tak ihned , kdy se vytvoří jen malá až nepatrná prasklina, si nechat měnit autosklo.

U stálých klientů nabízíme opravy prasklin zdarma!

K O N T A K T N Í   F O R M U L Á Ř

Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

Formulář byl přijat.

Kontaktní místa:

OPAVA

NOVÝ JIČÍN

BRUNTÁL

844 999 999

info@autosklo.com

www.autosklo.com

AUTOSKLO-SLEZSKÁ s.r.o., Poděbradova 3208/98, Ostrava 702 00, Copyright 2014

OSTRAVA

FRÝDEK-MÍSTEK

HAVÍŘOV

VAL. MEZIŘÍČÍ