PNEUSERVIS

OSOBNÍ A DODÁVKOVÁ VOZIDLA

Pneuservis  bez čekání?

V rámci komplexních služeb autoservisu nabízíme taktéž pneuservis za výhodné ceny a bez čekání. V příjemném prostředí naší prodejny, kde se mimo jiné můžete dozvědět o dalších námi poskytovaných službách, nebo si prohlídnout exponáty historických i novodobých luxusních motocyklů, vám vyměníme buď vámi dovezené pneumatiky nebo zajistíme nové dle vašeho požadavku. Máme více dodavatelů a tak je výběr ve značkách i v cenách dosti veliký.

 

Jako bonus provádíme během výměny pneumatik navíc z d a r m a  prohlídku vozidla a v případě zjištění závad sdělíme nezávazný rozpočet.

Nabízíte úschovu pneumatiky?

Součásti poskytovaných služeb je i možná úschova pneumatik do další sezóny. Není tedy nutná žádná příprava před sezónou, zdali jsou pneumatiky v pořádku s dostatečným vzorkem atd., protože vše je již v naší péči včetně přípravy.

Je nutné při výměně celých kol provést vyvážení?

Mnoho řidičů se dotazuje, zda-li je nutné kola při sezónních výměnách vyvažovat. Pochopitelně se tím snaží ušetřit další investice, které ale nejsou nikterak dramatické.

 

Správně vyvážená kola prodlužují životnost pneumatik a snižují opotřebení podvozku auta. Nevyvážená kola způsobuji vibrace volantu, které se projevují při různých rychlostech vozidla a to je zároveň jeden z důvodů předčasného opotřebení pneumatiky. Chybějící závaží 10 g znásobí nevyváženost na celém kole až na 2,5 kg. Dlouhodobé testy výrobců vyvažovacích závaží ukázaly, že pneumatiky již po ujetí 2000 km bez správného vyvážení vykazují změny na dezénu pneumatiky.

Jak hustit pneumatiky?

Tlak v pneumatikách je vhodné kontrolovat jednou za měsíc nebo před každou delší cestou a to v okamžiku, kdy jsou pneumatiky studené,tzn. před jízdou. Správný tlak chrání pneumatiky nejen před předčasným opotřebením a nevratným poškozením vnitřní stavby, ale optimalizuje jejich výkon a navíc snižuje riziko ztráty kontroly nad řízením vozidla. Podhuštěná pneumatika trpí více než přehuštěná. Při poklesu tlaku o 10% dochází například ke zvýšení spotřeby paliva, prodloužení brzdné dráhy a samozřejmě se snižuje její životnost.

Ceník jednotlivých prací?

Ceník prací

demontáž + montáž disku z osy

demontáž + montáž pneu z disku

vyvážení kompletního kola

vyvažovací tělísko - alu disk

vyvažovací tělísko - plechový disk

oprava bezdušové pneumatiky

bezdušový ventil

likvidace pneumatiky

 

Ceny jsou uvedené včetně DPH

50,-Kč

50,-Kč

30,-Kč

  7,-Kč

  7,-Kč

90,-Kč

20,-Kč

20,-Kč

AKTUÁLNÍ CENOVÁ NABÍDKA - KOMPLET

Přehození kol bez vyvážení

Demontáž / montáž s vyvážením (plechové disky)

Demontáž / montáž s vyvážení (hliníkové disky)

Uskladnění (4 ks)

 

Pro stále klienty stanovujeme individuální cenu.

Kdo k nám pravidelně jezdí, málo platí.

 

Nabídka je na celé vozidlo, tedy za 4 kola.

Ceny jsou uvedené s DPH 21%

200,-Kč

480,-Kč

550,-Kč

300,-Kč

K O N T A K T N Í   F O R M U L Á Ř

Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

Formulář byl přijat.

 

Kontaktní místa:

OPAVA

NOVÝ JIČÍN

BRUNTÁL

844 999 999

info@autosklo.com

www.autosklo.com

AUTOSKLO-SLEZSKÁ s.r.o., Poděbradova 3208/98, Ostrava 702 00, Copyright 2014

OSTRAVA

FRÝDEK-MÍSTEK

HAVÍŘOV

VAL. MEZIŘÍČÍ