OPRAVY AUTOSKEL

OPRAVY A REPASOVÁNÍ POŠKOZENÝCH SKEL

Máte sklo zamlžené?

U vozidel používajících zdvojená skla,  což jsou převáženě vozidla upravená pro převoz osob a autobusů z bezpečnostních důvodů, poměrně často dochází u bočních skel k zamlžování a tím i k tvorbě bílé mlhy, která spolu s orosením tvoří nehezký pohled a brání výhledu cestujících. K zamlžení dochází při netěsnosti zdvojených skel a nefunkčnosti absorpční látky, která je umístěná po obvodu v hliníkovém rámu spojující obě skla.

Opravy takto poškozených skel lze provést jen demontáží z vozidla. Zdvojená okna se rozeberou na jednotlivé součásti a podle poškození se zvolí postup. Ve většině případů se skla z vnitřní strany brousí speciální brusnou pastou pro odstranění povrchového mléčného nánosu.  Pokud jsou skla silně zasažená, je nutné provést jejich výměnu.  Pro opětovnou funkčnost je ještě nutné provést výměnu hliníkových profilů, které se před slepením naplní novou absorpční  hmotou zajišťující stažení vlhkosti z vnitřního prostoru zdvojeného skla.

Jak dlouho to trvá?

V případě broušení skel trvá proces opravy přibližně 3-5 hodin.  U repasování zdvojených skel je proces opravy individuální z důvodu velkých typových rozdílů a přibližně to trvá u bočního autobusového skla 5 h.

Jaká je záruka?

Na opravená zdvojená skla se poskytuje šestiměsíční záruka.

Jaké jsou ceny?

Ceny oprav broušených skel se pohybují od 500-1500 Kč, u repasovaných je cena vyšší z důvodu náročnějšího procesu a to od 2.500 Kč a více.

K O N T A K T N Í   F O R M U L Á Ř

Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

Formulář byl přijat.

Kontaktní místa:

OSTRAVA

OPAVA

FRÝDEK-MÍSTEK

NOVÝ JIČÍN

HAVÍŘOV

BRUNTÁL

VAL. MEZIŘÍČÍ

844 999 999

info@autosklo.com

www.autosklo.com

AUTOSKLO-SLEZSKÁ s.r.o., Poděbradova 3208/98, Ostrava 702 00, Copyright 2014