MECHANICKÉ ZABEZPEČENÍ

OSOBNÍ A DODÁVKOVÁ VOZIDLA

Co je mechanické zabezpečení?

Jedná se o bezpečnostní zařízení, které brání řazení rychlostních stupňů na manuální převodovce. Princip spočívá v tom, že se v místě řádící páky nainstaluje kovový mechanismus, který po zamčení zajistí řadící páku v poloze "zpátečka" a není možné do doby opětovného odemčení ji používat. Zamykání a odemykání probíhá atypickým klíčem a vložka pro klíč je uložená ve speciálním obalu chráněná proti jakémukoliv možnému poškození.

V čem spočívá výhoda tohoto zabezpečení?

Především v tom, že se jedná o mechanické zařízení, takže není možné ho překonat jako alarm vozidla, centrální odemykání a podobné systémy na principu elektrického obvodu. I kdyby došlo k vloupání do vozidla s úmyslem ho odcizit, není možné bez klíče uvolnit řadící páku a s vozidel standardně odjet. Zařízení odolává tepelným i chemických vlivům, nemění své vlastnosti ani po podchlazení tekutým dusíkem. Propracovanou konstrukci není možné překonat pomocí známých destruktivních metod (např. vytržením jádra vložky), stejně tak jako pomocí metod nedestruktivních.

Jak se zařízení obsluhuje?

Velice jednoduše. Při každém odstavení vozidla se zařadí "zpátečka" a klíčem v zámku, který se nachází  v blízkosti řadící páky, se pootočí do polohy uzamčení. Klíč se vyjme a vozidlo je zabezpečené proti odcizení. Opačným postupem se zase řadící páka uvolní.

Jaká je kvalita?

Nabízíme mechanické zabezpečení od firmy CONSTRUCT, která již více než 20 let vyrábí zamykání řadících pák do vozidel proti krádeži. Systém zabezpečení je natolik technologicky i kvalitativně ověřený, že prakticky neumožňuje zásadní inovace. Zámková vložka vylučuje náhodné uzamčení a je odolná proti odvrtání, rozlomení či vyhmatání planžetou. Splňuje podmínky v nejvyšší třídě bezpečnosti evropských norem.

Jak dlouho trvá instalace?

Montáž mechanického zabezpečení trvá cca 4 až 6 hodin. Záleží na modelu vozidla a tím i složitost instalace.

Jaká je záruka?

Na mechanické zabezpečení CONSTRUCT poskytuje výrobce záruku po dobu 5 let. Tato garance je podmíněná autorizovanou instalací a pravidelnými každoročními kontrolami.

Poskytují pojišťovny slevu?

Na nainstalované zařízení poskytují pojišťovny a leasingové společnosti slevu na pojistném. Díky tomu se investice do mechanického zabezpečení majiteli během několika let vrátí.

Jaké jsou ceny?

Orientační ceny:

1) mini, malé

2) nižší střední, střední

3) vyšší střední, terénní, velkoprostorové

4) luxusní, sportovní

7.462,-Kč vč. DPH  (6.167,-Kč bez)

7.814,-Kč vč. DPH  (6.458,-Kč bez)

8.168,-Kč vč. DPH  (6.750,-Kč bez)

9.175,-Kč vč. DPH  (7.583,-Kč bez)

Jaká zařízení se nejčastěji montují?

Cenový přehled:

ŠKODA OCTAVIA I.

zámek horní

7.750,-Kč vč. DPH

7.750,-Kč vč. DPH

ŠKODA SUPERB

zámek horní

7.400,-Kč vč. DPH

ŠKODA FABIA  II.

zámek horní

K O N T A K T N Í   F O R M U L Á Ř

Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

Formulář byl přijat.

Kontaktní místa:

OPAVA

NOVÝ JIČÍN

BRUNTÁL

844 999 999

info@autosklo.com

www.autosklo.com

AUTOSKLO-SLEZSKÁ s.r.o., Poděbradova 3208/98, Ostrava 702 00, Copyright 2014

OSTRAVA

FRÝDEK-MÍSTEK

HAVÍŘOV

VAL. MEZIŘÍČÍ