AUTOSERVIS - MECHANICKÉ PRÁCE

VŠECHNY ZNAČKY AUTOMOBILŮ

Hledáte spolehlivý autoservis za rozumnou cenu?

Nabízíme servisní služby na všechny značky vozidel s ohledem na rychlost, kvalitu a rozumnou cenu. Uvědomujeme si jak je dnes auto pomalu neodmyslitelným denním pomocníkem a tak je pro každého motoristu nepříjemnou záležitostí odstavit vozidlo na plánovanou nebo neplánovanou opravu. Proto se zaměřujeme u běžných oprav na rychlý servis s provedením na počkání nebo během dne.  Našim zájmem je stanovit termín opravy ihned, popřípadě v co nejkratším termínu a neprotahovat zbytečně dobu opravy.

Proč si vybrat právě nás?

Naším přáním je trvalá peče a spokojenost klienta, takže nabízíme moderní servisní programy v podobě bezplatných prohlídek, technické pomoci, zapůjčení náhradního vozidla a další. Především v sestavování rozpočtu na opravu přistupujeme ke klientovi tak, že je předem obeznámen co se bude opravovat a jaká bude výsledná částka za opravu. Nesestavujeme servisní úkony podle normohodin, ale podle námi již známého skutečného času potřebného na opravu. Tím nedochází k žádným prostojům, oprava trvá vždy kratší dobu a je daleko více ekonomičtější.

Jaké služby nabízíme?

Naše nabídka:

1)  Vyhledání závad, sestavení rozpočtu na opravu - zdarma

2)  Diagnostika vozidla - zdarma

3)  Náhradní díly a to jak značkové, tak i cenově dostupné v kvalitě originálu

4)  Mechanické práce na zdvihacím zařízení

5)  Technická pomoc - zdarma

6)  Náhradní vozidlo po dobu opravy zdarma (neúčtujeme ani PHM)

7)  Přepisy v registru motorových vozidel

8)  Zajištění STK na stanici technické kontroly

Jaké mechanické práce poskytujeme?

Nabídka mechanických prací:

- výměna olejů a filtrů

- výměna brzdového obložení

- výměna rozvodových řemenů

- kontrola stavu a výměna autobaterií

- výměna tlumičů

- výměna výfukových dílů

- výměna ostatních dílů

- příprava a zajištění STK včetně zajištění

Jaké jsou ceny?

Ceny u nás jsou takové, na kterých se dohodneme. Snažíme se přistupovat ke každému klientovi individuálně a sestavit rozpočet na opravu dle nejlepší oboustranné dohody. Jsme si plně vědomí rozdílnosti a složitosti oprav na automobilech různého stáří, značek a modelů. Proto doporučujeme nás kontaktovat, kdy Vám rádi poskytneme veškeré informace včetně našich výhodných programů pro klienty.

 

Automobil se stává neodmyslitelnou součásti našeho života a využíváme ho čím dál tím více. Ale taktéž je zapotřebí myslet na pohodu a bezpečí při jízdě, tedy na technický stav vozidla. Čím více jezdíme, tím taky více automobil vyžaduje údržbu.  Abychom zmírnili nárůst investic do oprav automobilu, nabízíme velmi výhodný klientský program AUTO-KREDIT, v kterém registrovaným klientům při každém nákupu připíšeme určitý finanční bonus pro vytvoření si kreditní hodnoty na plánované či neplánované budoucí výdaje spojené s opravou vozidla, popřípadě s nákupem výbavy. Pro bližší informace nás kontaktujte.

PRO NAŠE VĚRNÉ ZÁKAZNÍKY MÁME PŘIPRAVENÝ BONUSOVÝ PROGRAM !

Automobil se stává neodmyslitelnou součásti našeho života a využíváme ho čím dál tím více. Ale taktéž je zapotřebí myslet na pohodu a bezpečí při jízdě, tedy na technický stav vozidla. Čím více jezdíme, tím taky více automobil vyžaduje údržbu.  Abychom zmírnili nárůst investic do oprav automobilu, nabízíme velmi výhodný klientský program AUTO-KREDIT, v kterém registrovaným klientům při každém nákupu připíšeme určitý finanční bonus pro vytvoření si kreditní hodnoty na plánované či neplánované budoucí výdaje spojené s opravou vozidla, popřípadě s nákupem výbavy. Pro bližší informace nás můžete kontaktovat přes níže uvedený formulář.  Do zprávy prosím uveďte AUTO-KREDIT. Ihned po obdržení vás budeme kontaktovat.

K O N T A K T N Í   F O R M U L Á Ř

Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

Formulář byl přijat.

Kontaktní místa:

OSTRAVA

OPAVA

FRÝDEK-MÍSTEK

844 999 999

info@autosklo.com

www.autosklo.com

AUTOSKLO-SLEZSKÁ s.r.o., Poděbradova 3208/98, Ostrava 702 00, Copyright 2014