AUTOMOBILOVÁ SKLA

OSOBNÍ  |  DODÁVKY  |  NÁKLADNÍ  |  AUTOBUSY  |  STROJE

Co nabízíme?

Automobilová skla na osobní vozidla včetně nákladních a autobusů v originálním provedení, nebo cenově výhodnější s kvalitou dosahující stejných technických parametrů.  Spolupracujeme jen s předními výrobci, kteří dodávají skla do prvovýroby automobilových závodů a garantují vysokou kvalitu.

 

Běžná skla evropské i neevropské produkce jsou stále skladem, takže ihned k dodání na výměnu, v ostatních případech nejčastěji do 24 hodin. Veškeré požadavky na dodání automobilových skel se dnes již řeší velice rychle a to pomoci sofistikovaných systémů evropských distribučních centrálních skladů.  Takže informace o termínech dodání klientům sdělujeme prostřednictvím našich obchodního míst na počkání.

 

Hlavním zaměřením je zajistiti dle požadavku klienta jakékoliv automobilové sklo a následně provést odbornou montáž v nejbližší naší provozovně. V rámci Moravskoslezského kraje máme provozovny v několika městech. Popřípadě provedeme opravu přímo u klienta mobilní službou.

Jaké jsou možnosti výměny?

 

POJISTNÝ PŘÍPAD (klikněte na odkaz nebo tlačítko vpravo)

Jsme smluvní servis většiny pojišťoven v ČR a zajišťujeme komplexní služby v oblasti likvidace škod na automobilových sklech. Vzniklou škodu na skle již nemusíte řešit osobní návštěvou  pojišťovny nebo volat na klientské centrum, kvůli nahlášení pojistné události. Stačí jen zavolat na naši telefonní infolinku 844 999 999 nebo osobně navštívit naši nejbližší provozovnu, kde za vás jednoduše celou věc vyřeší naši pracovníci.

 

FINANČNĚ

Pokud se nejedná o pojistný případ a sklo není možné vyměnit v rámci pojistné události,  nabízíme  vlastní individuální finanční program s možností splátek. Je naším zájmem hledat optimální řešení ve prospěch klienta.

Kvalitu naší práce prověřuje ročně přes 5 tisíc klientů a počet rok od roku stoupá!

Jaká je kvalita?                  autoskla měníme již od roku 1995!

Jsme odborný servis na automobilová skla s mnohaletou praxí a výměny řešíme již více než 18 let! Za ta léta námi prošlo tisíce vozidel a spokojených klientů. Používáme nejmodernější technologie lepení od firmy HENKEL, takže expresní odborná výměna lepeného čelního skla může být provedena do hodiny! U standardních případů je doba lepení 2 hodiny.  Výměna do těsnící gumy (starší osobní vozidla a dodávky) se provádí do 30 minut, takže na počkání.

 

Kvalitu práce zajišťuje odborně vyškolený tým mechaniků, kteří jsou pravidelně zaškolováni na nové technologie, a tým prodejců, vždy připravený řešit profesionálně veškeré požadavky klientů. Vedení firmy dbá na odborný růst svých zaměstnanců, aby co nejlépe a ke spokojenosti řešili potřeby klientů.

K O N T A K T N Í   F O R M U L Á Ř

Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

Formulář byl přijat.

PRO NAŠE VĚRNÉ ZÁKAZNÍKY MÁME PŘIPRAVENÝ BONUSOVÝ PROGRAM !

Automobil se stává neodmyslitelnou součásti našeho života a využíváme ho čím dál tím více. Ale taktéž je zapotřebí myslet na pohodu a bezpečí při jízdě, tedy na technický stav vozidla. Čím více jezdíme, tím taky více automobil vyžaduje údržbu.  Abychom zmírnili nárůst investic do oprav automobilu, nabízíme velmi výhodný klientský program AUTO-KREDIT, v kterém registrovaným klientům při každém nákupu připíšeme určitý finanční bonus pro vytvoření si kreditní hodnoty na plánované či neplánované budoucí výdaje spojené s opravou vozidla, popřípadě s nákupem výbavy. Pro bližší informace nás můžete kontaktovat přes níže uvedený formulář.  Do zprávy prosím uveďte AUTO-KREDIT. Ihned po obdržení vás budeme kontaktovat.

Kontaktní místa:

OSTRAVA

OPAVA

FRÝDEK-MÍSTEK

844 999 999

info@autosklo.com

www.autosklo.com

AUTOSKLO-SLEZSKÁ s.r.o., Poděbradova 3208/98, Ostrava 702 00, Copyright 2014