POJISTNÁ UDÁLOST /  VÝMĚNA SKLA ZDARMA

ZÁKONNÉ POJIŠTĚNÍ  |  HAVARIJNÍ POJIŠTĚNÍ  |  PŘIPOJIŠTĚNÍ SKEL

Jak se řeší pojistná událost?

V rámci smluvního vztahu s pojišťovnami zajišťujeme bezplatnou výměnu / opravu / autoskel z havarijního pojištění, připojištění a z povinného ručení. Na základě smluvních ujednání není na klienta kladen žádný požadavek. Vše je zajištěno v podobě kompletní služby z naší strany. Celá pojistná událost probíhá v součinnosti s postupy jednotlivých pojišťoven, kde je garance bezproblémové likvidace.

Jak postupovat?

Stačí jen zavolat na naši infolinku 844 999 999 nebo osobně navštívit naši nejbližší provozovnu, kde za Vás  jednoduše a bezstarostně celou pojistnou událost vyřešíme.

 

Tým vyškolených zástupců Vám poskytne veškeré informace a zajistí vše potřebné pro řádnou a bezproblémovou likvidaci pojistné události. Po celou dobu Vám budou nápomocni.

Co je zapotřebí?

V podstatě jen základní dokumentaci, viz níže. Protože většina motoristů ani netuší za jakých podmínek má uzavřené pojištění, doporučujeme prostudovat nebo vzít sebou pojistnou smlouvu.

 

ZÁKLADNÍ DOKUMENTACE:

1)  Velký technický průkaz, zkráceně VTP - pro kontrolu technických dat (může být v kopii)

2)  Řidičský průkaz  (většinou každý má u sebe)

3)  Platnou zelenou kartu k vozidlu

 

Doporučujeme si sebou vzít:

4)  Pojistnou smlouvu - prověření skutečného stavu pojištění (není povinnosti)

 

Zástupci na našich kontaktních místech vám rádi poradí a upřesní co bude potřebné doložit k pojistné události.

Klienti, kteří již u nás byli, jsou automaticky zavedení do systému a proto již nebudou muset některé doklady předkládat.

Z jakého pojištění se skla mění zdarma?

Skla se mění nebo opravuji z připojištění skel, havarijního nebo zákonného pojištění.

 

ZÁKONNÉ POJIŠTĚNÍ, jinak taky "povinné ručení", jak již vyplývá z názvu, jsme všichni povinní platit za provoz motorového vozidla na pozemních komunikacích a slouží ke krytí škod v případě, že způsobíme nějakou nehodu. Zákonné pojištění kryje vždy jen škody způsobné na jiném majetku, nikoliv na vlastním! U tohoto typu pojištění se škody hradí z pojišťovny toho, kdo škodu způsobil. Proto jsou zapotřebí oba účastníci nehody, především ten, kdo škodu způsobil. Škoda musí být průkazná.

 

HAVARIJNÍ POJIŠTĚNÍ proti zákonnému není povinné, ale má velkou výhodu, protože se vztahuje na škody vlastního majetku. Takže v případě rozbití skla již není až tak  důležitý viník, který škodu způsobil, ale za jakých podmínek máte uzavřeno havarijní pojištění.  Zde je třeba podotknout, že u tohoto typu pojištění je vždy sjednaná spoluúčast a to procentní hodnotou a pevnou částkou. Pozor na výši sjednané spoluúčasti!

 

PŘIPOJIŠTĚNÍ SKEL je poměrně dosti mladý produkt na poli pojištění motorových vozidel, který si ale získal za velice krátkou dobu oblibu u motoristů. Především pro jeho jednoduchost, co se týče vyřízení škody na automobilovém sklu v rámci smluvních servisů, a nízké ceně.  Tento druh pojištění vřele doporučujeme, protože není nikterak finančně náročný a nabízí návrat investice v podobě bezplatného rychlého vyřízení škodní události formou výměny či opravy skla, která je jinak cenově daleko vyšší než samotné připojištění.  Toto pojištění se nedá sjednat samostatně jako zákonné nebo havarijní a musí se vždy sjednávat s některým ze zmiňovaných.

Měnili jste u nás sklo?

Jestli ano, již budete zavedení v systému a vše ohledně vyřízení pojistné události bude jednodušší.  Především v případě  zajištění správného typu skla,  potřebných dokladů atd. Vše je tedy možné řešit telefonicky, aniž by byla nutnost vozidlo přistavit na prohlídku pro identifikaci typu skla, nebo opět předkládat již doložené stále platné dokumenty.

PRO NAŠE VĚRNÉ ZÁKAZNÍKY MÁME PŘIPRAVENÝ BONUSOVÝ PROGRAM !

Automobil se stává neodmyslitelnou součásti našeho života a využíváme ho čím dál tím více. Ale taktéž je zapotřebí myslet na pohodu a bezpečí při jízdě, tedy na technický stav vozidla. Čím více jezdíme, tím taky více automobil vyžaduje údržbu.  Abychom zmírnili nárůst investic do oprav automobilu, nabízíme velmi výhodný klientský program AUTO-KREDIT, v kterém registrovaným klientům při každém nákupu připíšeme určitý finanční bonus pro vytvoření si kreditní hodnoty na plánované či neplánované budoucí výdaje spojené s opravou vozidla, popřípadě s nákupem výbavy. Pro bližší informace nás můžete kontaktovat přes níže uvedený formulář.  Do zprávy prosím uveďte AUTO-KREDIT. Ihned po obdržení vás budeme kontaktovat.

K O N T A K T N Í   F O R M U L Á Ř

Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

Formulář byl přijat.

 

Kontaktní místa:

OSTRAVA

OPAVA

FRÝDEK-MÍSTEK

844 999 999

info@autosklo.com

www.autosklo.com

AUTOSKLO-SLEZSKÁ s.r.o., Poděbradova 3208/98, Ostrava 702 00, Copyright 2014