DOPRAVA / NÁHRADNÍ VOZIDLO

ODVOZ a DOVOZ  / ZAPŮJČENÍ NÁHRADNÍHO VOZIDLA

Náhradní vozidlo je pro koho?

Pro všechny naše klienty, kteří si u nás nechají vyměnit sklo nebo provést opravu a potřebují po dobu opravy mít k dispozici auto.

Je zapůjčení náhradní vozidla zdarma?

Ano, naším klientům poskytujeme zapůjčení náhradního vozidla zdarma.  Uvědomujeme si totiž, jak je dnes auto potřebné ke každodenní činnosti a tak nechceme, aby během opravy byli naši klienti bez dopravního prostředku.

Jaké vozidlo je k zapůjčení?

Zvolili jsme náhradní vozidlo takové, které uspokojí všechny. Nenáročné na obsluhu, obratné ve městě, a poskytující dostatečný komfort.  Takže volba padla na ŠKODU FABIA III.

Platí se něco za zapůjčení vozidla?

U nás klienti za zapůjčení vozidla nic neplatí a to ani za spotřebu PHM!  Takže je zapůjčení vozidla zcela zdarma. Dostatečnou hodnotou pro nás je skutečnost, že svěřili opravu svého vozidla právě k nám.

Š K O D A   F A B I A  III

Š K O D A   S U P E R B

Je k dispozici i jiná doprava?

Ano, nabízíme navíc pro klienty, kteří si nechtějí zapůjčit náhradní vozidlo, odvoz a dovoz naší taxi službou. V dohodnutý čas se taxi vozidlo přistaví a následně odveze klienta  na jim určené místo.  Po dohodě bude taxi vozidlo přistavené pro dovoz zpět k nám pro převzetí  opraveného vozidla.

Kolik taxi služba stojí?

Tato služba je taktéž poskytovaná zdarma!

Co je výhodnější?

Pro toho, kdo chce se během opravy svého vozidla pohybovat nebo musí pracovně přejíždět je výhodnější náhradní vozidlo. Protože nic za zapůjčení neúčtujeme, není důležité kolik kilometrů  najezdí a jakou bude mít spotřebu.

 

Kdo ale nepotřebuje během opravy někam přejíždět je výhodnější naše taxi služba, protože nemusí nic řešit. Jen sdělí místo kam požaduje zavést a odkud zase odvést zpět.  Je to jednoduché, bez starostí a příjemné.  Vřele doporučujeme těm, co neradi přesedají do jiného vozidla, nebo si rádi odpočinou od řízení.

Kontaktní místa:

OSTRAVA

OPAVA

FRÝDEK-MÍSTEK

844 999 999

info@autosklo.com

www.autosklo.com

AUTOSKLO-SLEZSKÁ s.r.o., Poděbradova 3208/98, Ostrava 702 00, Copyright 2014