RYCHLÁ OPRAVA PRASKLIN

OPRAVA ČELNÍCH AUTOSKEL BEZ VÝMĚNY A NA POČKÁNÍ

Chcete sklo opravit a nechcete ho měnit?

V tom případě Vám můžeme nabídnout opravu systémem GLASS REPAIR, který odstraní optické i pevnostní vady. Po provedení opravy Vám bude navíc vydána atestační kartička o provedení opravy, která je platná pro STK, Policii, pojišťovny atd. Oprava je velice rychlá a především levná. Lze opravovat bodová poškození "oka" nebo "pavouky" do průměru 4 cm (garance výrobce 3 cm), nebo podélné praskliny až do délky 7 cm (garance výrobce 6 cm). Celá procedura včetně tvrdnutí lepidla běžně trvat jen 20 minut.

Opravy prasklin hradí pojišťovny !

Jak se provádí oprava?

Oprava se provádí přímo na skle z vnější strany, takže není nutné sklo demontovat. Nejprve se odvrtá a odbrousí poškozená část, tak aby v místě poškození nezůstaly žádné nečistoty. Následně se pomocí podtlakové pumpy nanese roztok, který se podtlakem dostane do všech míst prasklinky, především do jednotlivých paprsků skla (nejčastěji u čoček), aby se poškození kompletně roztokem zaplnilo.. Poté se pomocí UV lampy nechá takto aplikovaný roztok po dobu 20 minut vytvrdit. Následně se provede zaříznutí přebytečných částí lepidla a místo se začistí. Po opravě v místě praskliny nezůstává žádné viditelné poškození, nebo jen velice málo viditelná tečka.

Co je nutné vědět?

Aby bylo možné dosáhnout co nejlepšího efektu, kvalitního zacelení, je nutné vozidlo s takto poškozeným sklem přistavit co nejdříve. Pokud je poškození již delší dobu vystavováno povětrnostním podmínkám, především těm nepříznivým, bude zacelení nepříliš kvalitní a může časem dojít k obnovení poškození. Dále je nutné upozornit na skutečnost, že opravy se mohou provádět jen místě skla mimo výhled řidiče, což je místo před řidičem. U každého vozidla je dle technických norem jinak definované. Laicky se dá ale říci, že se jedná o místo, které zabírá při pohybu levý (u řidiče) stěrač. Důvodem je skutečnost, že by mohlo docházet k lomu světla protijedoucích vozidel a k nechtěnému zrcadlovému efektu.

Jaké jsou ceny?

Ceny u nás jsou takové, na kterých se dohodneme. Snažíme se přistupovat ke každému klientovi individuálně a sestavit rozpočet na opravu dle nejlepší oboustranné dohody. Jsme si plně vědomí rozdílnosti a složitosti oprav na automobilech různého stáří, značek a modelů. Proto doporučujeme nás kontaktovat, kdy Vám rádi poskytneme veškeré aktuální informace včetně našich výhodných programů pro klienty.

 

Automobil se stává neodmyslitelnou součásti našeho života a využíváme ho čím dál tím více. Ale taktéž je zapotřebí myslet na pohodu a bezpečí při jízdě, tedy na technický stav vozidla. Čím více jezdíme, tím taky více automobil vyžaduje údržbu.  Abychom zmírnili nárůst investic do oprav automobilu, nabízíme velmi výhodný klientský program AUTO-KREDIT, v kterém registrovaným klientům při každém nákupu připíšeme určitý finanční bonus pro vytvoření si kreditní hodnoty na plánované či neplánované budoucí výdaje spojené s opravou vozidla, popřípadě s nákupem výbavy. Pro bližší informace nás kontaktujte.

Pro naše klienty nabízíme cenové zvýhodnění oprav. Nemusí tak ihned , kdy se vytvoří jen malá až nepatrná prasklina, si nechat měnit autosklo.

U stálých klientů nabízíme opravy prasklin zdarma!

PRO NAŠE VĚRNÉ ZÁKAZNÍKY MÁME PŘIPRAVENÝ BONUSOVÝ PROGRAM !

Automobil se stává neodmyslitelnou součásti našeho života a využíváme ho čím dál tím více. Ale taktéž je zapotřebí myslet na pohodu a bezpečí při jízdě, tedy na technický stav vozidla. Čím více jezdíme, tím taky více automobil vyžaduje údržbu.  Abychom zmírnili nárůst investic do oprav automobilu, nabízíme velmi výhodný klientský program AUTO-KREDIT, v kterém registrovaným klientům při každém nákupu připíšeme určitý finanční bonus pro vytvoření si kreditní hodnoty na plánované či neplánované budoucí výdaje spojené s opravou vozidla, popřípadě s nákupem výbavy. Pro bližší informace nás můžete kontaktovat přes níže uvedený formulář.  Do zprávy prosím uveďte AUTO-KREDIT. Ihned po obdržení vás budeme kontaktovat.

K O N T A K T N Í   F O R M U L Á Ř

Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

Formulář byl přijat.

Kontaktní místa:

OSTRAVA

OPAVA

FRÝDEK-MÍSTEK

844 999 999

info@autosklo.com

www.autosklo.com

AUTOSKLO-SLEZSKÁ s.r.o., Poděbradova 3208/98, Ostrava 702 00, Copyright 2014