PICK-UP SERVIS

PŘIJEDEME / OPRAVÍME / VRÁTÍME

Co je Pick-up servis?

Pick –up servis je služba pro klienty, kteří nechtějí nebo nemohou s vozidlem přijet do servisu na plánovanou či neplánovanou opravu. To znamená, že si pro vozidlo přijedeme, odvezeme, provedeme opravu a zase vrátíme zpět. Z pohodlí domova či práce máte o své auto postaráno a nemusíte se tak proplétat dopravou a řešit kdo vás odveze, nebo přiveze po opravě. Pro vaše auto přijede vždy jen zkušený řidič, který zajistí bezpečný převoz.  Službu poskytujeme pro všechny klienty, u firem s vozovým parkem v rámci správy vozového parku (fleet management) a klientům v programu AUTO-KREDIT pak nabízíme další benefity.

Jak vše probíhá?

Využit pick-up servis je velice jednoduché, stačí zavolat a sdělit požadavek na opravu. Následně se dohodne termín a místo vyzvednutí vozidla. Vrácení po opravě se může lišit, podle rozsahu práce. U běžných servisních prací jako výměna autoskla, olejů a filtrů, pneuservis atd., vedených pod označením “rychlý servis”, tedy prováděných během jednoho dne, je vrácení vozidla tentýž den. Povinnosti klienta je, aby v dohodnutém čase vyzvednutí být k zastižení na telefonu, nebo již přítomen u vozidla, které by mělo být připravené k převzetí. Především je nutné, aby ve vozidle bylo dostatečné množství paliva, nenacházely se osobní nebo jiné nepotřebné, cenné či nebezpečné věci a látky, vozidlo bylo technický způsobilé, platné STK, a nebylo v nepojízdném stavu. Náš technik vozidlo převezme tak, že prvně se provede společná prohlídka a zajistí fotodokumentace, doplní se do zakázky stav ujetých km, paliva, popřípadě jiných hodnot. Klient následně obdrží od technika zakázku a vydá od vozidla klíče. Upozorni technika na některé důležité aspekty, jako např. na obsluhu autoalarmu, imobilizéru atp. Při vrácením vozidla se opět provede společná prohlídka, především opravených či vyměněných dílů, zajistí fotodokumentace, a do předávacího protokolu se uvede stav km, paliva, eventuálně další údaje.

Kdy a jak se platí za opravu a za pick-up servis?

Platba za opravu může proběhnout několika způsoby. Při předání vozidla bude technik požadovat úhradu v hotovosti, nebo platbu kartou přes mobilní terminál. U registrovaných klientů v programu SVP (správa vozového parku) a AK (auto kredit) úhrada probíhá převážně převodem podle dohodnuté splatnosti. U klientů v programu AK, kteří mají „našetřený“ dostatečný finanční bonus, může dojít k čerpání, takže nemusí nic hradit. Za službu pick-up se u nás neplatí žádný poplatek a jsou již zohledněný v požadované opravě. Pokud je ale vozidlo nepojízdné a bude nutné zajistit odtah, bude již služba zpoplatněná. Cena za dotah vozidla je individuální a klientovi je sdělená předem. Pokud nastane situace, že klient nebude v dohodnutý čas připravený a nedojde k předání vozidla, může být taktéž služba zpoplatněná, jako zbytečná jízda.

Jsou k dané službě navázané nějaké doplňkové služby?

K poskytované službě je možné nabídnout přistavení náhradního vozidla. Probíhá vše stejně jak v uvedených postupech jen s tím rozdílem, že technik rovnou přiveze náhradní vozidlo a dojde k výměně. Technik s klientem provedou povinnou prohlídku a klient obdrží rychlou instruktáž, jak vozidlo užívat, a podepíše smlouvu o zapůjčení. Při vrácení vozidla po opravě se postupuje obráceně.

K O N T A K T N Í   F O R M U L Á Ř

Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

Formulář byl přijat.

Kontaktní místa:

OSTRAVA

OPAVA

FRÝDEK-MÍSTEK

844 999 999

info@autosklo.com

www.autosklo.com

AUTOSKLO-SLEZSKÁ s.r.o., Poděbradova 3208/98, Ostrava 702 00, Copyright 2014