PNEUSERVIS

OSOBNÍ A DODÁVKOVÁ VOZIDLA

Pneuservis  bez čekání?

V rámci komplexních služeb autoservisu nabízíme taktéž pneuservis za výhodné ceny a bez čekání. V příjemném prostředí naší prodejny, kde se mimo jiné můžete dozvědět o dalších námi poskytovaných službách, nebo si prohlídnout exponáty historických i novodobých luxusních motocyklů, vám vyměníme buď vámi dovezené pneumatiky nebo zajistíme nové dle vašeho požadavku. Máme více dodavatelů a tak je výběr ve značkách i v cenách dosti veliký.

 

Jako bonus provádíme během výměny pneumatik navíc z d a r m a  prohlídku vozidla a v případě zjištění závad sdělíme nezávazný rozpočet.

Nabízíte úschovu pneumatiky?

Součásti poskytovaných služeb je i možná úschova pneumatik do další sezóny. Není tedy nutná žádná příprava před sezónou, zdali jsou pneumatiky v pořádku s dostatečným vzorkem atd., protože vše je již v naší péči včetně přípravy.

Je nutné při výměně celých kol provést vyvážení?

Mnoho řidičů se dotazuje, zda-li je nutné kola při sezónních výměnách vyvažovat. Pochopitelně se tím snaží ušetřit další investice, které ale nejsou nikterak dramatické.

 

Správně vyvážená kola prodlužují životnost pneumatik a snižují opotřebení podvozku auta. Nevyvážená kola způsobuji vibrace volantu, které se projevují při různých rychlostech vozidla a to je zároveň jeden z důvodů předčasného opotřebení pneumatiky. Chybějící závaží 10 g znásobí nevyváženost na celém kole až na 2,5 kg. Dlouhodobé testy výrobců vyvažovacích závaží ukázaly, že pneumatiky již po ujetí 2000 km bez správného vyvážení vykazují změny na dezénu pneumatiky.

Jak hustit pneumatiky?

Tlak v pneumatikách je vhodné kontrolovat jednou za měsíc nebo před každou delší cestou a to v okamžiku, kdy jsou pneumatiky studené,tzn. před jízdou. Správný tlak chrání pneumatiky nejen před předčasným opotřebením a nevratným poškozením vnitřní stavby, ale optimalizuje jejich výkon a navíc snižuje riziko ztráty kontroly nad řízením vozidla. Podhuštěná pneumatika trpí více než přehuštěná. Při poklesu tlaku o 10% dochází například ke zvýšení spotřeby paliva, prodloužení brzdné dráhy a samozřejmě se snižuje její životnost.

Jaké jsou ceny?

Ceny u nás jsou takové, na kterých se dohodneme. Snažíme se přistupovat ke každému klientovi individuálně a sestavit rozpočet na opravu dle nejlepší oboustranné dohody. Jsme si plně vědomí rozdílnosti a složitosti oprav na automobilech různého stáří, značek a modelů. Proto doporučujeme nás kontaktovat, kdy Vám rádi poskytneme veškeré aktuální informace včetně našich výhodných programů pro klienty.

PRO NAŠE VĚRNÉ ZÁKAZNÍKY MÁME PŘIPRAVENÝ BONUSOVÝ PROGRAM !

Automobil se stává neodmyslitelnou součásti našeho života a využíváme ho čím dál tím více. Ale taktéž je zapotřebí myslet na pohodu a bezpečí při jízdě, tedy na technický stav vozidla. Čím více jezdíme, tím taky více automobil vyžaduje údržbu.  Abychom zmírnili nárůst investic do oprav automobilu, nabízíme velmi výhodný klientský program AUTO-KREDIT, v kterém registrovaným klientům při každém nákupu připíšeme určitý finanční bonus pro vytvoření si kreditní hodnoty na plánované či neplánované budoucí výdaje spojené s opravou vozidla, popřípadě s nákupem výbavy. Pro bližší informace nás můžete kontaktovat přes níže uvedený formulář.  Do zprávy prosím uveďte AUTO-KREDIT. Ihned po obdržení vás budeme kontaktovat.

K O N T A K T N Í   F O R M U L Á Ř

Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

Formulář byl přijat.

Kontaktní místa:

OSTRAVA

OPAVA

FRÝDEK-MÍSTEK

844 999 999

info@autosklo.com

www.autosklo.com

AUTOSKLO-SLEZSKÁ s.r.o., Poděbradova 3208/98, Ostrava 702 00, Copyright 2014