TÓNOVÁNÍ AUTOSKEL

OSOBNÍ  |  DODÁVKY  |  NÁKLADNÍ  |  AUTOBUSY

Kvalitní tónování autoskel

Nabízíme již léta kvalitní tónování autoskel pro snížení světelnosti do vnitřní části vozidla a tím získání lepšího klima ve vozidle a daleko větší pohody při jízdě. Takto upravená skla vytvářejí hezčí a modernější vzhled vozidla,  takže  se efektivně spojuje estetika s užitečností. Z hlediska bezpečnosti je praxí získaná skutečnost, že posádka vozidla je ve větší pohodě, protože je lépe chráněná před slunečními paprsky a to nejen v letních dnech.  I když jsou dnes vozidla vybavená klimatizací, přesto tento způsob úpravy ovzduší uvnitř vozidla není dostačující a ne každý dobře snáší ochlazený vzduch vycházející ze vzduchových průchodů. Navíc žádné auto dnes nemá optimálně řešenou vzduchotechniku, která by zajišťovala rovnoměrnou teplotu. S tónovanými skly se daleko více optimalizuje ovzduší ve vozidle a brání průchodu slunečních paprsků, především infračervených,  které mají velký vliv na teplotní index.

Jaký materiál se používá na tónování skel?

Pro splnění všech požadavků, kterých se očekává, je nutné použít co nejkvalitnější speciální fólie určené výhradně na automobilová skla. Tyto fólie jsou velice tenké a vysoce elastické, aby dokázaly kvalitně přilnout na vnitřní povrch skla bez sebemenších nerovností. Veškerá skla určená pro automobily jsou nerovná a mají horizontální i vertikální rádius z důvodu zvýšení pevnosti, proto i fólie musí být schopná se přizpůsobit danému povrchu. Není žádoucí mít na autoskle jakékoliv vady, které by v jiným oblastech použití mohly být nepodstatné, a to z důvodu blízkosti skla vůči posádce vozidla. I velice malá vada v podobě vzduchové bubliny se jeví jako viditelný a nepříjemný kaz.

Dále je nutné, aby takové fólie nebyly náchylné na nežádoucí barevné změny a zachovaly si přirozenou stejnobarevnost za všech okolností, ke kterým při provozu dochází. Ke změně barevnosti nesmí dojít ani po určitém čase, třeba několika let. Dobře nainstalované kvalitní fólie na vozidle převážně zůstávají po celou dobu provozu.

 

Fólie se nabízí v několika stupních zatmavení a procentní propustnosti světla většinou odstupňované procenty a to od 20 do 70.  Pro úplnost jsou v nabídce stoprocentní fólie černé a neprůhledné (netransparentní) , které se někdy používají v nákladních prostorech vozidel.

Jak se tónování provádí ?

Tónování se provádí bez demontáže skel a čalounění vozidla a instalace probíhá v suchém a čistém prostředí. Tato technologie nabízí rychlou montáž, která netrvá déle než 3 hodiny na běžné osobní vozidlo,  u větších se mírně čas prodlužuje.

Jaká je záruka?

Na námi provedené tónování skel poskytujeme záruku na práci i na materiál 5 let!

Jaké jsou ceny?

Ceny u nás jsou takové, na kterých se dohodneme. Snažíme se přistupovat ke každému klientovi individuálně a sestavit rozpočet na opravu dle nejlepší oboustranné dohody. Jsme si plně vědomí rozdílnosti a složitosti oprav na automobilech různého stáří, značek a modelů. Proto doporučujeme nás kontaktovat, kdy Vám rádi poskytneme veškeré aktuální informace včetně našich výhodných programů pro klienty.

PRO NAŠE VĚRNÉ ZÁKAZNÍKY MÁME PŘIPRAVENÝ BONUSOVÝ PROGRAM !

Automobil se stává neodmyslitelnou součásti našeho života a využíváme ho čím dál tím více. Ale taktéž je zapotřebí myslet na pohodu a bezpečí při jízdě, tedy na technický stav vozidla. Čím více jezdíme, tím taky více automobil vyžaduje údržbu.  Abychom zmírnili nárůst investic do oprav automobilu, nabízíme velmi výhodný klientský program AUTO-KREDIT, v kterém registrovaným klientům při každém nákupu připíšeme určitý finanční bonus pro vytvoření si kreditní hodnoty na plánované či neplánované budoucí výdaje spojené s opravou vozidla, popřípadě s nákupem výbavy. Pro bližší informace nás můžete kontaktovat přes níže uvedený formulář.  Do zprávy prosím uveďte AUTO-KREDIT. Ihned po obdržení vás budeme kontaktovat.

K O N T A K T N Í   F O R M U L Á Ř

Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

Formulář byl přijat.

Kontaktní místa:

OSTRAVA

OPAVA

FRÝDEK-MÍSTEK

844 999 999

info@autosklo.com

www.autosklo.com

AUTOSKLO-SLEZSKÁ s.r.o., Poděbradova 3208/98, Ostrava 702 00, Copyright 2014