TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

OSOBNÍ A DODÁVKOVÁ VOZIDLA

Jaká je nabídka na trhu?

Tažná zařízení jako dodatečná výbava motorového vozidla podléhající schválení technické způsobilosti v provozu prošla řadou změn. Především co se týče kvality materiálu, zpracování a technického uzpůsobení. Z nabídky na trhu je možné si vybrat z několika modelů, takže je třeba zvážit jak často bude takové zařízení používat a jak má esteticky vypadat na vozidle. Tažné zařízení neslouží v dnešní době jen k připojení přívěsného vozíku, ale častěji k uchycení nosičů na kola, což je technicky  kvalitnější řešení proti střešním nosičům .

Proto, v případě zájmu, vřelé doporučujeme prvně zjistit, jaké jsou pro dané vozidlo možnosti a následně se rozhodnout pro optimální řešení. Levná a tím i technicky jednoduchá zařízení splní sice svůj účel, ale budou na vozidle vždy vidět. Dražší již nabídnout komfort v podobě jednoduchého nasazení či sejmutí tažného háku a umístění na vozidle tak, že bude zachován původní stav vozidla.

Jaké jsou modely?

Pevné  |  Odnimatelné  |  Sklopné

 

PEVNÉ ZAŘÍZENÍ

Modely s pevnou instalaci jsou poměrně technicky poměrně jednoduché a po montáží jsou přiznané. To znamená, že jsou vidět a není to zrovna hezký doplněk automobilu.  Hodí se převážně na dodávky a další podobná pracovní vozidla, kde se nehledí na estetiku, ale na užitnou hodnotu a nízkou pořizovací cenu.

ODNIMATELNÉ ZAŘÍZENÍ

Odnimatelná jsou nejlepším kompromisem mezi hodnotou a cenou. Jejich velkou výhodou je možnost odejmutí tažného háku, takzvaného kulového čepu,  a zachování tak původního vzhledu vozidla. Jsou k dodání ve dvou typech a to s vertikálním nebo s horizontálním odnímáním kulového čepu.

HORIZONTÁLNÍ UCHYCENÍ:

Horizontální tažné zařízení je na vozidle přiznané v podobě pouzdra do kterého se jednoduše bajonetovým způsobem zasune kulový čep.  Elektropřípojka je součásti pouzdra, takže je taktéž vidět.  Pouzdro i elektropřípojka nejsou po odejmutí čepu rušivým elementem zadní části vozidla a jsou poměrně lehce přehlédnutelné. Tento model je nejžádanější pro svoji cenu, kvalitu a jednoduchý systém uchycení, který zvládne každý motorista do několika sekund.

VERTIKÁLNÍ UCHYCENÍ:

Vertikální je nejlepší a nejkvalitnější variantou. Zařízení se montuje za nárazník vozidla a tím je celé pouzdro schované. Kulový čep se nasazuje zasunutím zespodu do pouzdra s přednastaveným automatickým uzamčením. Elektropřípojka. která je taktéž umístěná společně s pouzdrem za nárazníkem, není po odejmutí kulového čepu vidět. Tento model je cenově nejdražší ale zároveň technicky nejdokonalejší s dlouholetou nebo doživotní zárukou.

SKLOPNÉ ZAŘÍZENÍ

Zařízení se sklopným kulovým čepem má speciální technické řešení, kde se kulový čep  nedemontuje ale otáčivým pohybem sklopí pod zadní nárazník.  Existuje jak v provedení manuálním, tak s elektrickým pohonem. Tento model je určen jen pro některá vozidla splňující určité parametry.  Kvalita i technické řešení celého zařízení je na nejvyšší úrovni a tomu odpovídá i vyšší cena.

Jak dlouho trvá montáž?

Montáž tažného zařízení trvá 3 až 5 hodin podle zvoleného modelu a značky vozidla.

Jaké jsou ceny?

Ceny u nás jsou takové, na kterých se dohodneme. Snažíme se přistupovat ke každému klientovi individuálně a sestavit rozpočet na opravu dle nejlepší oboustranné dohody. Jsme si plně vědomí rozdílnosti a složitosti oprav na automobilech různého stáří, značek a modelů. Proto doporučujeme nás kontaktovat, kdy Vám rádi poskytneme veškeré aktuální informace včetně našich výhodných programů pro klienty.

PRO NAŠE VĚRNÉ ZÁKAZNÍKY MÁME PŘIPRAVENÝ BONUSOVÝ PROGRAM !

Automobil se stává neodmyslitelnou součásti našeho života a využíváme ho čím dál tím více. Ale taktéž je zapotřebí myslet na pohodu a bezpečí při jízdě, tedy na technický stav vozidla. Čím více jezdíme, tím taky více automobil vyžaduje údržbu.  Abychom zmírnili nárůst investic do oprav automobilu, nabízíme velmi výhodný klientský program AUTO-KREDIT, v kterém registrovaným klientům při každém nákupu připíšeme určitý finanční bonus pro vytvoření si kreditní hodnoty na plánované či neplánované budoucí výdaje spojené s opravou vozidla, popřípadě s nákupem výbavy. Pro bližší informace nás můžete kontaktovat přes níže uvedený formulář.  Do zprávy prosím uveďte AUTO-KREDIT. Ihned po obdržení vás budeme kontaktovat.

K O N T A K T N Í   F O R M U L Á Ř

Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

Formulář byl přijat.

Kontaktní místa:

OSTRAVA

OPAVA

FRÝDEK-MÍSTEK

844 999 999

info@autosklo.com

www.autosklo.com

AUTOSKLO-SLEZSKÁ s.r.o., Poděbradova 3208/98, Ostrava 702 00, Copyright 2014